A A A

APIE MUS

UAB “Deimanta” įkurta 2004 m. pabaigoje. Veiklą pradėjome betono, gelžbetonio gręžimo ir pjaustymo darbų. Vykdydami savo specializuotą veiklą, sukaupėme nemažai patirties šioje srityje, bei, kylant vis naujoms užduotims, ženkliai praplėtėme įrangos parką. Šiuo metu turima įranga leidžia atlikti daugumą gręžimo ir pjaustymo darbų, kurių poreikis kyla naujai statomuose bei rekonstruojamuose objektuose.
Mūsų paslaugos naudingos visur, kur reikalingos kiaurymės vamzdynų instaliavimui, angos inžineriniams įrenginiams, langams, durims, vartams – visur, kur reikia tiksliai, greitai ir nesugadinant aplinkinio ploto suformuoti angą mūro, betono ar gelžbetonio konstrukcijose, taip pat ardant tvirtas konstrukcijas.
Neturint technikos ir įgūdžių tai tampa ilgu ir sunkiu procesu, be to sugadinamas kur kas didesnis konstrukcijos plotas nei reikalinga pvz. vamzdžio praėjimui, pažeidžiama struktūra. Dažniausiai neįvertinami po to būtinos apdailos kaštai ir su tuo susijusios laiko sąnaudos.
Specializuotos technikos įsigijimas ne visada yra išeitis – tai reiškia dideles investicijas į pačią įrangą, darbinius priedus ir pagalbines priemones, taip pat būtina turėti kvalifikuotus darbuotojus, sugebančius tinkamai ir saugiai dirbti su deimantinio gręžimo ir pjovimo įranga.
Patikėdami šitą darbą profesionalams, mūsų klientai taupo laiką, lėšas bei savo darbuotojų resursus. 

Remdamiesi įgyta patirtimi, pradėjome gaminti deimantinius cilindrinius grąžtus, prekiauti deimantinio gręžimo įranga bei įrankiais. Klientams, apsisprendusiems įsigyti naują gręžimo ar pjovimo įrengimą, pasiūlysime optimaliausią jų poreikius atitinkantį variantą. Parinksime deimantinius įrankius - diskus, karūnas - pagal kliento poreikius ar konkrečią situaciją.